مجید جلالی: مهم ترین روز فوتبالی در سال ۹۱ را پیش رو داریم

فوتبال ملی - سرمربی فصل گذشته فولاد خوزستان اعتقاد دارد که ازبک ها برای کسب سه امتیاز پا به میدان خواهند گذاشت.

 تیم ملی فوتبال کشورمان فردا در یکی از حساس ترین دیدارهای خود در راه صعود به جام جهانی 2014 برزیل به مصاف ازبکستان خواهد رفت. ملی پوشان ایران همواره نتایج خوبی را مقابل ازبک ها کسب کرده اند و حالا امیدوارند تا با پیروزی در این بازی خانگی تا حدودی صعود خود به جام جهانی را تضمین کنند.
مجید جلالی در مورد این دیدار حساس گفت: «بدون شک فردا مهم ترین روز فوتبال ملی در سال 91 است و در واقع ما می توانیم کلید جام جهانی برزیل را از درون این این بازی پیدا کنیم. اما مطمئنا بازی سختی برای تیم ملی کشورمان خواهد بود چون همانطور که قبلا گفته ام ازبکستان قوی ترین تیم گروه است و حتی از کره هم می تواند خطرناک تر باشد. ملی پوشان ما باید بازی هوشمندانه ای را ارائه دهند چرا که ازبک ها هم از کناره ها و هم از عمق عملکرد خوبی دارند و مسلما از لحاظ فیزیکی از کره ای ها هم بهتر هستند. ما باید بسیار متمرکز کار کنیم و بازی فوق العاده درگیرانه ای را به نمایش بگذاریم تا قابلیت های آنها را از کار بیندازیم.
سرمربی سابق پاس تهران در مورد شیوه ای که ازبک ها برای دیدار مقابل ایران به کار می گیرند، گفت: «مسلما ازبکستان برای دو نیمه بازی دو تدبیر کاملا متفاوت را خواهد داشت. در نیمه اول آنها برای کنترل فضای استادیوم پا به میدان می گذارند و در نیمه دوم رفته رفته که به پایان بازی نزدیک شویم ازبک ها تمام تلاششان را می کنند تا با کسب سه امتیاز از میدان خارج شوند چرا که شکست امید آنها را برای صعود بسیار کمرنگ خواهد کرد.»
مجید جلالی در مورد ترکیب تیم ملی و تغییرات احتمالی نسبت به بازی با کره گفت: «با توجه به شناختی که من از این تیم دارم، بعید می دانم کروش تیمش را با تغیرات عمده ای روانه میدان کند. البته مصدومیت یا محرومیت بازیکنانی مثل مسعود شجاعی به ناچار تغییراتی را در ترکیب تیم ایجاد خواهد کرد اما فکر نمی کنم که تغییرات دیگری را شاهد باشیم.»
این مربی 56 ساله در پایان گفت: «باز هم می گویم که دیدار بسیار دشواری را پیش رو داریم و به طور حتم باید ایده های خاصی را برای این بازی به کار بگیریم. بیست دقیقه پایانی بازی برای دو تیم بسیار سرنوشت ساز خواهد بود.»
/ 0 نظر / 20 بازدید